Prodej útulné chalupy, pozemek 553 m², v Příštpu u Jaroměřic n. Rokytnou
Hledáte klidné místo k odpočinku nebo trvalému bydlení? Zprostředkuji Vám prodej velmi pěkné a udržované chalupy o dispozici 2+1 v malebné obci Příštpo, nedaleko Jaroměřic nad Rokytnou. Dům se nachází v klidné části obce mimo hlavní silnici, což zaručuje absolutní soukromí a pohodu. Nemovitost je přízemní, částečně podsklepená, se zasklenou verandou, útulnou předzahrádkou, uzavřeným dvorem a velkou stodolou. Celková plocha pozemku (zastavěná plocha a nádvoří) činí 553 m². Střecha je nová, sedlová, a půda nabízí další využití podle Vašich představ.
Dispozičně dům nabízí prostornou kuchyni s plně funkčními kachlovými kamny, dva světlé pokoje, koupelnu se sprchovým koutem, samostatné WC a vstupní chodbu. Objekt je napojen na veřejnou kanalizaci, voda je obecní, ale díky vlastní studni s pitnou vodou jsou provozní náklady velmi nízké. Soukromý dvůr skýtá ideální místo pro odpočinek i zábavu – venkovní posezení pod pergolou, prostor pro grilování i hraní si s dětmi. Velká stodola umožňuje nejen parkování auta, ale také přestavbu na další obytné prostory.
Lokalita potěší milovníky přírody – v okolí jsou hluboké lesy ideální k houbaření a několik rybníků vhodných ke koupání. Chalupa je skvělou volbou jak pro rekreaci, tak i pro trvalé bydlení.
Přijeďte se přesvědčit osobně – ráda Vám ji ukážu! Přijeďte se zamilovat!